2. in 9. januarja 2016 ob 20. uri na TVS

Koncert Pesmi naše mladosti, ki smo ga skupaj z našimi številnimi prijatelji pripravili 30. novembra 2015 v Cankarjevem domu v Ljubljani, bo dočakal premierno predvajanje na Televiziji Slovenija. V soboto 2. januarja ob 20. uri bodo na 1. sporedu predvajali 1. del našega koncerta, prihodnjo soboto 9. januarja ob isti uri,  pa še drugi del koncerta.

Vabimo vas k ogledu ene vesele mešanice ljudske, narodnozabavne in popularne glasbe nabrane  z vseh vetrov. Z nami bodo Nuška Drašček, Lidija Kodrič, Tomaž Domicelj, vokalna skupina Bassless, Big Benda Grosuplje, nekdanji plesalci AFS France Marolt in voditeljica Tina Južnič.  Posebaj pa smo ponosni, da je tako od daleč, iz Lviva,  k nam prišla ZASLUŽNA PLESNA SKUPINA UKRAJINE JUNIST.

Pridružite se nam pred malimi ekrani.