DOBRODELNI MAREC

Kratek premor se nam je prilegel, marca pa bomo spet na poti. In družno smo se odločili, da bomo v tem mesecu predvsem dobrodelni in se poskušali na tak način oddolžiti vsem za  široko podporo, kot smo je zadnje čase deležni.

Najprej bomo 12. marca skupaj z njihovimi tamburaši, slavili v Gorišnici. 19. marca bomo pomagali zbirati sredstva za županov sklad v Polzeli. 27. marca bomo v Domu španskih borcev v Ljubljani peli in igrali za slepe in slabovidne in njihove prijatelje. Za konec meseca, 31. marca,  pa bomo odšli na dobrodelni koncert še v Grosuplje.

Pa da ne boste mislili, da nič ne presenečamo. Seveda! Samo s tem se ne smemo preveč pohvaliti, niti napisati kam gremo, da nas ne bi slavljenec prehitro odkril.

No takole pa smo presenetili zlatoporočenca na Dravskem polju. Bog ju živi še na mnoga leta!