To leto bo Prifarsko!

To leto bo naše! Tako smo se odločili in se zakopali v nove projekte. Ne le da bomo letos novembra pripravili že 10 veliki gala koncert v Cankarjevem domu, tudi na festivale se bomo odpravili. Najprej prihodnji mesec na festival narečnih pesmi, ki ga tokrat (potem, ko ga v Mariboru ni več) gosti Škofja Loka. Zapeli bomo Kraljico suhe robe, spet v ribniškem narečju. Julija, kot verjento že veste, pa gremo na veliki oder Portoroškega avditorija, na festival Melodij morja in sonca. Zapeli bomo Tako kot je, je prav.

No in za čisti start smo pa pravkar posneli pesem Vejica rožmarina. Ponujamo vam jo zgolj v tonski verziji, prvič pa jo bomo zapeli "v živo" še ta mesec v oddaji Slovenski pozdrav. Elana nam torej ne manjka, vi pa lahko kliknete na tole povezavo in poslušate Vejico rožmarina. Za začetek.

https://soundcloud.com/prifarski-muzikanti/vejica-rozmarina