PORTOROŽ PRIHAJAMO - PRVIČ!

37. melodije Morja in sonca in na njih kljub naši 30 letni glasbeni poti, prvič tudi mi!

Tekmovalni festival se bo začel v soboto 8. julija ob 21. uri in ga bo neposredno prenašala tudi Televizija Slovenija. Za voditelja festivala  Maria in Lorello že veste, morda pa ne veste še za nas.

Nastopili bomo pod številko ENA, tekmovalnih skladb je 14. Pesem TAKO KOT JE, JE PRAV, je za nas napisal uveljavljeni in priznani besedilopisec Leon Oblak, glasbo pa uspešen avtor Aleš Klinar. Pesem govori o mornarju in izkušnjah, ki jih je pridobil v življenju, na stara leta pa se pogosto spomni nonih besed, da je,  tako kot je, že prav.

Veseli bomo vaše podpore, še najbolj pa tega, da vam bo pesem všeč in da ji boste z navdušenjem še večkrat prisluhnili!

Gremo v mesto rož!

Kje nas ujamete