TRŽIŠČE, HRASTNIK, LJUBLJANA

Zdaj vemo! Poleg ljubljanskega Cankarjevega doma bomo našo veliko zasedbo za gala koncert PRIFARSKA DESETKA  pripeljali še v  Telovadnico OŠ Tržišče (sobota 18. nov.)  in v Športno dvorano Hrastnik (petek, 24. nov.). Oba koncerta se začneta ob 19. uri.  

V  nedeljo 26. in ponedeljek 27. novembra,  pa bomo v Ljubljani. Prav v teh dneh se bodo začele prodajati tudi  vstopnice ZA  NEDELJSKI POPOLDANSKI KONCERT, ki bo ob 15. uri v Gallusovi dvorani. Za vse tiste, ki prihajate bolj od daleč in ste nam že večkrat namignili, da bi vam popoldanska ura bolj prav prišla. 

Prodajna mesta za koncert v Tržišču so: Bencinski servis Deu Mokronog, Mercator KZ Sevnica Tržišče,Gostišče Barbara Krmelj, Anja bar Šentjanž, Trgovina Darlin Boštanj, Papirnica in knjigarna Lindič Sevnica, Gostilna Luzar Škocjan,Trgovina Maja Mirna in Drogerija Lara Radeče. Za Hrastnik pa v okviru kulturno rekreacijskega centra.

Kje nas ujamete