Že v pripravah na 30-LETNICO!

Septembra bomo bolj malo naokrog. V drugi polovici meseca pripravljamo koncerta v Biotehniškem centru v Naklem (22.9.) in ob 20 letnici občine Bloke 28. septembra. Sicer pa so naše oči in moči usmerjene v pripravo VELIKEGA GALA KONCERTA ob naši 30 letnici, ki jo letos slavimo v resnici kar skozi vse leto. Koncerti bodo 25. in 26. novembra v Cankarjevem domu, s skoraj enakim programom pa še v Hrastniku (pri njih smo dobro zapisani, imamo že skoraj tradicionalno povabilo, kar nas zelo veseli) in letos tudi v Novi Gorici.  

Ja,kako bo vas zanima? Lušno. Peli in igrali bomo, kakšno razdrli, upamo, da pride tudi kakšen gost in da bo veselja obilo. 

30 pesmi bomo zapeli za naših 30 let na slovenskih glasbenih odrih in že zdaj verjamemo, da boste pri kakšni zapeli zraven. Saj znate, mar ne?