Veselimo se prijateljev v januarju!

Po tradicionalnem gostovanju na novega leta dan na Bledu, kjer se je letos zbralo največ poslušalcev doslej, bomo za 14 dni odložili naše instrumente in pustili našim grlom, da samo dihajo.

Potem nas pa čakajo naši prijatelji. Najprej gremo 18. januarja pozdravit na koncert v Krškem izjemnega učitelja in glasbenega pedagoga Tonija Sotoška, ki nam je letos s svojimi mladimi harmonikarji naredil tako izjemen konec našega koncerta v Cankarjevem domu, da nam še gredo zdaj kocine pokonci.

 25. januarja koncertiramo v Selnici ob Dravi in 26. januarja še s prijatelji s Kvinteta Vintgar na Jesenicah. Slavijo namreč pet let svojega delovanja. In mi bomo z njimi kot 30letniki delili svoje bogate glasbene izkušnje. Juhej! Še bo veselo!

Veselo tudi vam v letu 2019 in ostanite na naši strani. 

Kje nas ujamete