Prifarci praznujejo 25

Koncert Prifarskih muzikantov z gosti,
Cankarjev dom, Ljubljana,
torek, 26. november 2013 ob 19.30

Za to veliko slavje pripravljajo pravo koncertno rojstno-dnevno zabavo v Gallusovi dvorani Cankarjevega doma.

 

Prifarci slavijo srebni jubilej - 25 let skupnega nastopanja na slovenskih (in tudi tujih) glasbenih odrih.Na jubilejni dogodek so k mikrofonu povabili glasbene prijatelje, ki se jih je v vseh letih nabralo kar lepo število, med njimi tudi zelo zveneča imena. Kateri so res pravi prijatelji Prifarskih muzikantov, ki se bodo veselili in peli ter igrali z njimi, bodo tudi sami spoznali šele na koncertu.

Nekaj pa je gotovo. Na njem bo voditeljske škarje v rokah tudi tokrat držala Lara Jankovič, ki pa bo letos imela družbo Maria Galuniča in Tomija Gavraniča.

Pridite tudi vi. Veselo bo! Tako kot so pesmi in smeha polni vsi rojstni dnevi.